Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urodziła się w więzieniu na Zamku Lubelskim. Walczy o miliony za zniszczoną młodość

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2020 r. o 10:05 Powrót do artykułu
Uważam że powinna dostać Zamek Lubelski skoro tam sie urodziła to jej rodzinny dom i jej się poprostu należy. Co tam jakieś 14 milionów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luksusowe życie wdowy po Czesławie Kiszczaku SOWIECKIM AGENCIE- WSPÓŁAUTORZE I WYKONAWCY STANU WOJENNEGO: "Moja emerytura nie została obniżona"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno te pierwsze dwa lata życia bardzo wryły sie w pamięć tej pani. I te dwa nieudane małżeństwa.... Nie sadzicie ze tu chodzi tylko i wyłącznie o kasę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dziwna ta kobieta tylko 14 mln -ja tobym chciał 30-50 no 100mln a co mi tam......bo na 1 mln to nosem kręci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech płaci Moskwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luksusowe życie wdowy po Czesławie Kiszczaku SOWIECKIM AGENCIE- WSPÓŁAUTORZE I WYKONAWCY STANU WOJENNEGO: "Moja emerytura nie została obniżona"
 Tak jak i paru prokuratorów z PZPR co niby zasiadają w KRS jak i paru panów chodzących w czarnych sukienkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dlaczego płacić ma Skarb Państwa? Płacić powinni ubecy, zomo, każdy parszywy funkcjonariusz, każda osoba która przyłożyła do tej tragedii rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz niektóre czerwone szumowiny poprzebierane w autorytety chcą nas uczyć praworządności i demokracji. Wypad do scieku historii.
 Np taki jeden czerwony prokurator co to będzie uchodził za autorytet w pseudo trybunale konstytucyjnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lista Zaradkiewicza" ujawniona! Upubliczniono nazwiska setek sędziów SN nominowanych przez komunistyczną Radę Państwa PRL"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  66 lata temu, 12 stycznia 1954 r., komuniści zamordowali Edwarda Bukowskiego - żołnierza podziemia niepodległościowego, ostatniego więźnia straconego na Zamku w Lublinie. W Radzie Państwa PRL, która odmówiła prawa  łaski temu polskiemu patriocie, zasiadali stalinowscy sługusi, z których dziś jeden jest honorowany w hallu pewnego budynku, kolejny ma w stolicy swoją ulicę, a 3ech należało do ZSL, z którego wywodzi wielu aktywnych politycznie gumofilców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dlaczego płacić ma Skarb Państwa? Płacić powinni ubecy, zomo, każdy parszywy funkcjonariusz, każda osoba która przyłożyła do tej tragedii rękę.
Generalnie się zgadzam, ale co ZOMO miało do tego? W tych czasach, o ile mnie pamięć nie myli, ZOMO nie istniało. Nie zapędzaj się więc, bo wychodzi z ciebie brak wiedzy i zaślepienie w zemście, zamiast rozsądek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A B. Bierut - kumpel Sierowa i Hempla, syn Sa­lo­mei nadal na Powązkach? Kiedyś ten matrioszka  podpisywał wyroki na tysiące Polaków z NSZ AK,  , on i jemu podobni bezczeszczą polską nekropolię. To dzięki takim prostalinowcom jak on, nadal nie  jesteśmy wolnym państwem i narodem.
 szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo Stalin PO wojnie przywiózł na tankach do likwidacji polskiej inteligencji i patriotów polskich w zamian za przywileje i wierność Moskwie ???
kogo?  teraz jest sporo wydawnictw na ten temat 1) stalin po wojnie przysłał do PRL ca 250 tys ludzi do trzymania kraju za pysk, w większości byli to czerwoni "eskimosi" towarzysze z PPR/PPS 2) kadra LWP to w większości byli sowieci, szczególnie na początku 3) ww pozostali w PL często pod wydrukowaną polską tożsamością np.ojciec kwaśniewskiego ALKA 4) dzisiaj ich dzieci/wnuki tzw "obrońcy koderacji" to zapewne minimum 1 mln targowicy Wniosek -z dekomunizacją ani kroku wstecz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie wszyscy jesteśmy poszkodowani przez sowietyzm. Pani Zarzycka bardziej. Czy żyjący rodzice wyposażyli by ją w taki majątek?. ńikt nie oczekiwal od nich takich poświęceń. Żadnych korzyści nie odnieśliśmy a być może straty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać po komentarzach że najlepiej by było wydać broń i zapanowała by,, moja sprawiedliwość,, ludzie opamiętajcie się, chyba że nakazuje wam to chrześcijańska postawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEKOMUNIZACJA w każdej dziedzinie natychmiast! - Niemcy tuż po upadku muru berlińskiego wywalili wszystkich komuchów z wysokich stołków byłego NRD. Okrągły Stół niestety zabetonował układ z Magdalenki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan Michnik śmieje się żyjąc sobie dostatnio w Szwecji. Adam Michnik o Kiszczaku: ,,człowiek honoru''. Coś jeszcze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za przestępczą działalność rodziców chce kasy z naszych podatków. Zwykła hiena żerująca na biednych polskich rodzinach. Przecież jej rodzice w świetle obowiązującego prawa byli przestępcami, teraz zmienili prawo i usiłują z nich nich robić bohaterów. Ale za kilka lat zmienią znowu prawo i znowu będą zbrodniarzami. Fortuna kołem się toczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezczelność,niech Putina pozwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dlaczego ja z moich podatków mam płacić to odszkodowanie skoro brata mojej babci a także meża siostry dziadka też zabito za udział w AK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...